Informacje o sklepie

z dnia

Informacje o sklepie

 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty renomowanych firm takich jak HPI, Maverick, Airline, E-Flite, ECX, Goldwing i wiele, wiele innych.
Większość produktów jest dostępna od ręki. Te, których aktualnie nie ma u nas na stanie są dostępne w większości w ciągu 24 godzin.
Już teraz, jeśli jesteście Państwo zainteresowani produktem, którego jeszcze nie ma w naszym sklepie internetowym - prosimy o kontakt. Jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu 24 godzin większość modeli czy akcesoriów.

Zapraszamy również do odbioru zamówień w punkcie odbioru osobistego przy ul. Marii Kownackiej 16.
W punkcie odbioru osobistego można również opłacić zamówienie gotówką.
Płatność kartą kredytową/debetową jest możliwa tylko on-line przez stronę sklepu.

Godziny pracy punktu odbioru osobistego:

pn-pt - 17:00-19:00

sb-nd - do umówienia

 Aby odebrać zamówienie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 502-830-261 i przygotować sobie numer zamówienia.

 

SZKOŁA LATANIA JUŻ OTWARTA!!!

Za pomocą połączonych ze sobą aparatur w konfiguracji pilot-uczeń szkolimy w lotach zarówno początkujących jak i trochę bardziej zaawansowancyh pilotów.
W celu ustalenia szczegółów szkolenia prosimy o kontakt telefoniczny: 502830261 bądź mailowy: biuro@marvio-rc.plZapraszamy na nasz profil na facebook'u gdzie umieszczamy informacje o nowych dostawach, planach itd.
Adres naszego profilu to http://www.facebook.com/MarvioRc


Zapraszamy do naszego kanału na Youtube! Będziemy tam sukcesywnie umieszczać filmy z pierwszych lotów jak i pierwszych jazd nowych modeli dostępnych w naszym sklepie.
Link do naszego kanału: https://www.youtube.com/user/MARVIORC