Dromida Vista FPV Quad Blue

Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue

Dostępność: Dostępny na zamówienie

Zapytaj o cenę
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue
Dromida Vista FPV Quad Blue

Opis

Oglądaj lot w czasie rzeczywistym rejestrowany przez kamerę HD DroneView. Obraz przesyłany jest na odległość do 100 metrów poprzez sieć WiFi.  Użyj nadajnika lub swojego smartfona (po pobraniu na niego aplikacji DroneView Mobile) do robienia zdjęć i nagrywania filmów w jakości HD 720p. Filmy można zapisywać na załączonej w zestawie karcie MicroSD, przesłać na urządzenie mobilne lub podzielić się nim na portalach społecznościowych. Kamerę można z łatwością zamocować na antywibracyjną płytkę montażową, która zapewni odpowiednią stabilizację podczas lotu.

DROMIDA VISTA FPV posiada cztery tryby lotu: EASY, NORMAL, ADVANCED i EXPERT (zmiana za pomocą przełącznika Flight MODE w nadajniku), dzięki którym z łatwością dostosujesz czułość drążka i osiągi drona do własnych oczekiwań i umiejętności (od początkujących do zaawansowanych pilotów). Sygnały świetlne i dźwiękowe nadajnika i drona ułatwiają konfigurację oraz ostrzegają przez niskim poziomem napięcia baterii. Oświetlenie LED ułatwia orientację w położeniu drona oraz umożliwia latanie w trudnych warunkach oświetleniowych.

DROMIDA VISTA FPV posiada niezwykle zaawansowaną stabilizację lotu na którą składa się kombinacja 3-osowego żyroskopu i 3 akcelerometrów, dzięki czemu pilot może czerpać maksymalną przyjemność z lotu lub w pełni skupić się na filmowaniu/robieniu zdjęć. Po zdemontowaniu kamery można wykonywać niezwykłe akrobacje za pomocą jednego przycisku (FLIP) w nadajniku.

Do sterowania wykorzystywany jest nadajnik MR100 zapewniający transmisję SLT (Secure Link Technology) i tak jak wspomnianno wcześniej posiada przyciski: FLIGT MODE do wyboru trybów lotu, trymery pochylenia i kierunku, przycik FLIP do wykonania akrobacji oraz przycisk D/R (Dual Rate) pozwalający na zmianę wielkości wychyleń. Nadajnik posiada uchwyt na smartfona. Po ściągnięciu aplikacji DroneView Mobile z App Store lub Google Play na swojego smartfona można będzie śledzić obraz z kamery w dronie w czasie rzeczywistym. 

Teraz nie musisz obawiać się że twój dron nie wytrzyma twardszego lądowania - wyprofilowana obudowa z elastycznego plastiku jest bardzo wytrzymała i pozwala modelowi wyjść bez szwanku z wielu kolizji i upadków. Nie ważne czy VISTA FPV jest twoim pierwszym czy dziesiątym, jedno jest pewne - będzie twoim ulubionym dronem.

 

Specyfikacja i zawartość zestawu:

  • wymiary: 251x251mm
  • waga: 136g
  • kamera FPV 720p (możliwość odczepienia do latania akrobacyjnego)
  • zasilanie LiPo 3.7V 850mAh
  • nadajnik MR100 2.4GHz
  • karta pamięci: 4GB MicroSD
  • zasięg transmisji obrazu: do 100 metrów
  • transmisja sygnału kompatybilna z protokołem SLT (np. Tactic TTX650) i modułem AnyLink
  • kolor: niebieskie elementy
  • zawartość: model VISTA z kamerą HD Tactic DroneView FPV, nadajnik z uchwytem na smartfon, instrukcja, akumulator z ładowarką USB, 4 baterie AAA, zapasowe śmigła, śrubokręt
Więcej Zwiń

Cechy towaru

Identyfikator
6679
Symbol
DIDE04BB
Kod EAN
Podatek VAT
23%
Koszt gospodarowania odpadami (w cenie)

Opinie

Bądź pierwszy. Oceń towar!

Opinia o towarze:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Dodając opinię w sklepie akceptujesz regulamin sklepu oraz politykę prywatności sklepu.